Neden Hyundai Su Arıtma

HYUNDAİ SU ARITMA

Son yıllarda yiyeceklerimize daha çok dikkat etmeye başlarken içtiğimiz suya da aynı özeni gösterir olduk bunun en büyük nedeni sanayileşme hava kirliliği çevre kirliliği su kirliliği yani çevremizin git gide kirlilik düzeyinin artması. bunca kirlilik içinde hayatımızı sağlıklı bir şekilde devam ettirmek zamanla daha da güç bir hal almaya başladı. yiyeceklerde GDO içme sularında klor, kireç ve tarımsal atıklar hastalıklara zemin hazırlayan en büyük etkenlerdir. yiyecekleri ambalajında ve sağlık bakanlığı denetiminde tüketmeli peki suyu nerden temin etmeli ?

Şebeke suyu kirli olduğu için suyun içindeki mikropları öldürmek ve zararı azaltmak için içine klor atılmaktadır fakat sulandırılmış çamaşır suyu diye tabir edilen klor esasında insan sağlığını da tehdit eden etken bir maddedir. fakat şu an için daha iyi önlemler alınmamakta yüksek oranda sonuc verecek önlemler de yerel yönetimlerin bütçelerine ciddi manada zarar vereceğinden bu yönteme devam edilmektedir.

Peki belediyeden (şebekeden) gelen ve musluktan içtiğimiz su sağlıklı değilse hangi suyu içeceğiz ?

Şebeke suyu aslında içme değil artık nerdeyse kullanma suyu olarak bile tehlikeli bir hal almaya başladı alternatif olarak damacana veya su arıtma cihazları seçenekleri önümüzde duruyor.

Son yıllara kadar artan damacana tüketimi aslında pek de sağlıklı bir tercih olmadığı şişelerin iyice dezenfekte edilmediği ve birçok markanın yasaklanması yüzünden çoğumuzun arıtma cihazlarına yönelmesine sebep olmuştur.

 

HYUNDAİ SU ARITMA cihazları ne kadar kullanışlı ve sağlıklı ?

Uygulama olarak arıtma cihazları günlük ortalama 250-300 litre civarı su arıtma kapasitesine sahip olması eve aldığımız ve sadece 19 litre olan damacanalara göre teoride daha cezbedici durmaktadır.

Damacanaların vakitsiz bitmesi , personellerin eve kadar girmesi , doldur boşaltların zahmetli olması, kapasitesinin 19 litreyle sınırlı olması en kötü handikaplar.

Gerçi yıla böldüğümüzde bir defada arıtma cihazına verdiğimiz para damacanaya verdiğimiz miktardan kat kat düşük kalmakta ve kendini amorti etmekte olduğunu goruyoruz yani uzun vadede daha ekonomik.

Peki teorik ve teknik olarak arıtma cihazı bu kadar kullanışlı peki ne kadar sağlıklı ?

Arıtma cihazı şuan her yerde ve herkesin sattığı yetkili yetkisiz herkesin sağlığa uygun olsun olmasın internet ortamında yüzlerce marka binlerce modelle yerini almış durumda.

Peki bu kadar marka model varken hangisinin sağlıklı olduğunu nasıl anlıyacağız ?

Arıtma cihazı alırken dikkat etmeniz gereken unsurlar; firmanın güvenirliği, servis ağı , garanti süresi, kullanıcı yorumları, üründe kullanılan malzeme ve tabiki filtrelerin içeriği

Siz siz olun yiyeceklerinizde gösterdiğiniz özeni içme suyunuzda da gösterin ve doğallıktan asla ödün vermeyin zira etkileri bazen hemen bazende uzun vadede ortaya cıkar ve uzun vadede ortaya cıkan semptomlar malesef ciddi hastalıkların habercileridir.

Bahsetmiş olduğum bütün bu konuların içerdiği aslında en önemsediğim kısmı sağlıkla olan kısım bu konuda da beni kesinlikle sözle değil labaratuvar ortamlarında ve sağlık bakanlığında yapılan raporlarını döküman olarak sunmaları yazılı olarak çok güven vericiydi aklımda hiçbir soru işareti kalmamıştı

Sanayi tesisleri,oteller ve alt yapı kanalizasyon çalışmalarının olmadığı bölgelerde ihtiyaç duyulmaktadır. Sistemlerimizin atık suyu geri kazanım yapılabilmektedir. Bahçe sulama ve araç yıkama için kullanılabilir sistemlerimiz paket halinde sevk edilmektedir. Ürünlerimiz isteğiniz doğrultusunda istenilen boyutlarda tasarlanmaktadır. Suyun çok değerli olduğunu bilerek çalışıyor ve çevre dostu sistemler üretiyoruz. Biyolejik atık arıtma sistemlerinde 21 yıllık tecrübemiz ve profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Sistemlerimiz optimum işletme maliyetleri ile işletilmektedir.

hyundai su arıtma, su arıtma, evsel tezgah altı su arıtma, su arıtma servisi, hyundai su arıtma sistemleri, hyundai sı arıtma servisi , hyundai su arıtma filtresi, istanbul su arıtma, izmir su arıtma cihazı