Hyundai Su Arıtma Servisi

Su Arıtma suyunu İçmeye başladık tan kısa süre sonra kazandırdıklarını birer birer hissetmeye başlarsınız

Hyundai Su Arıtma Sistemleri TÜRKİYE DİSTRİBİTÖRLÜĞÜ

Hyundai Su Arıtma Cihazları Suyunuza Hayat Katar..
Su Arıtma suyunu İçmeye başladık tan kısa süre sonra kazandırdıklarını birer birer hissetmeye başlarsınız. Sağlığınıza sağlık katar, bütçenizden su giderini ortadan kaldırarak size para kazandırır. Kısa süre içtik den sonra ondan aldığınız lezzeti başka hiçbir sudan alamazsınız.• Su Arıtma, mutfağınızda size sağladığı rahatlıklarla kendisini en çok hissettiren beyaz eşyanız olur.
• Hastalıklardan korur, suda bulunabilecek zararlı karışımları kusursuz bir şekilde arıtarak size içebileceğiniz en sağlıklı suyu sunar.
• su Arıtma Sizden önce hangi yerlerde hangi şartlarda kullanıldığını ve yeterince siteril edilip edilmediğini bilemediğiniz damacana kaynak sularından sizi kurtarır.
• Su Arıtma suyu, suyun vücudumuzdaki fonksiyonlarını en iyi şekilde getirebilmesi için gereken özelliklerin hepsine sahiptir.
• Su Arıtma içerdiği düşük potasyum ve sodyum oranıyla yüksek tansiyon hastaları için idealdir.
• Su Arıtma Hızlı emilmeye başlayarak böbrek ve bağırsağa daha az iç bırakır.
• Su Arıtma Kanda dolaşım hızı diğer sulara göre çok daha hızlıdır. Vücuda dinçlik verir.
• Su Arıtma Hücrelerde zararlı karışımların atılmasını kolaylaştırır.
• Su Arıtma kısa sürede kendisini amorti eder ve hayatınız boyunca size bedava “ideal içme suyu” üretir. Size sadece sağlık değil para da kazandıran tek beyaz eşyadır.
• Su Arıtma sürekli suya para ödemekten kurtulursunuz. Satın alacağınız suya göre bedavadır.
• Su Arıtma bugün 4 kişilik bir aile içmek, çay, kahve ve yemek yapmak için ayda ortalama 10-15 damacana sutüketir. Bu da her ay ortalama 60 TL masraf demektir. Yılda 750 TL 20 yılda 15.000 Bin TL su için para ödersiniz.

Hangi suyu içmeliyim sorusunun cevabı kişilerin hayatlarında öncelikli tuttukları değerlere göre değişkendir. Ancak eğer sağlığınız, damak zevkiniz, konforunuzu ve bütçeniz sizin için ön plandaysa içeceğiniz su aşağıdaki 8 altın özelliğe sahip olmalıdır.

Berrak: Çamur,pas,asbest gibi tortular içermeyen
Kokusuz: Klor,kimyasal karışımlar,organik maddeler içermeyen
Sağlıklı: Mikro-organizmalar ya da arsenik gibi zararlı maddeler bulunmayan
Kaliteli: Bir litresinde 40 miligramdan daha az çözünmüş madde bulunan
Yumuşak: Bir litresinde 40 miligramdan daha az çözünmüş madde bulunan
Taze: Şelale suyu gibi içinde bolca çözünmüş oksijen taşıyan ve bekletilmemiş
Ekonomik: Bedava denebilecek kadar az bedeli olan
Zahmetsiz: Taşımadan, yorulmadan temin edilebilecek nitelikte

Neden Hyundai Su Arıtma Cihazı Kullanmalıyız?

* Vücudumuzun %70’i sudur. Bu sistem içinde, kalbimizin %75’i, kanımızın %82’si, beynimizin %83’ü akciğerlerimizin %86’sı ve vücudumuzdaki 100 trilyon hücrenin protoplazmasının %90’ı sudur. Böylesine önemli bir varlığın vücudunuza en sağlıklı şekilde ulaşmasını sağlar.
* Su en iyi eritgendir. Alınan gıdaların kullanılması için su ile eritilmesi gerekir. Vücudunuza giren gıdaların yeterli şekilde eritilmesi ile, sizi ve sevdiklerinizi obezite (şişmanlık), diabe (şeker hastalığı), hipertansiyon (yüksek tansiyon) ve böbrek yetmezliği gibi ölümcül hastalıklara yakalanmaktan korur.
* Vücudunuzdaki su oranı %2 azalırsa, vücut performansınız %20 azalır. Vücudunuzdaki su oranının %11’i bulması ölüme neden olur. Reverse osmosis size sağlıklı ve lezzetli içme suyu sağlar ve performansınızı en verimli seviyede tutar.
* Suyunuz sistemin kapalı kasa olmasından dolayı güneş ışığına maruz kalmayacağı için mikrobiyolojik üreme söz konusu değildir.
* Sizi ve sevdiklerinizi, plastik şişelerden kaynaklanan, savaşlarda yaygın olarak kullanılan zehirli gaz (fosgen), karaciğer hastalıklarına neden olan zararlı kimyasal (Bisfenol A) ve taşıma ve dolum sırasında oluşabilecek olan bakteriyolojik oluşumdan korur.
* Dünya Sağlık Örgütü (WHO) raporunda sağlıksız su içimi, insan sağlığını tehdit eden faktörler arasında 6. sırada yer almaktadır. Suyunuzu kendiniz üreterek sağlığınızı riske atmazsınız.
* Arıtılmış suyun mineral dengesinde, remineralizasyon filtresi kullanıldığı için herhangi bir değişiklik olmaz.
* Suyunuzdaki kötü koku, tat ve lezzet ile, kloru giderir. Lezzetli, berrak, kaliteli ve içimi hoş, mikroplarından arındırılmış su içmenizi sağlar.
* Bünyesindeki arıtılmış su deposu sayesinde her an taze suya ulaşabilmenizi sağlar.
* Arıtılmış su tamamen “TS 266 – İnsani Tüketim Amaçlı Sular Yönetmeliği”nde belirtilen içme suyu değerlerini sağlar.
* Tam otomatik olarak çalıştığı için hiçbir şekilde insan müdahalesine gerek kalmaz.
* Bünyesindeki filtrasyon sistemi ile tamamen fiziksel arıtma yapılmaktadır. Dolayısıyla suyun kimyasal yapısında herhangi bir değişim olmaz.

Su Arıtma:

·             HyundaiSuAr

·             hyundai su aritma sistemleri

·             hyundai su aritma chazlari

·             hyundai su arıtma izmir

·             hyundai su arıtma karşıyaka

·             hyundai su arıtma cihazları

·             hyundai su arıtma filtreleri fiyatları

·             hyundai su arıtma servisi

·             izmirhyundaisuaritma com

·             hyundai su arıtma sistem

 

 

 

Ozon gazı oksidasyonu çok yüksek ve bilinen en kuvvetli dezenfektan olması ve diğer dezenfeksiyon yöntemlerine göre insan vücuduna zararlı hiçbir kalıntı bırakmaması sebebiyle son yıllarda çok yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.Ozon gazı diğer dezenfektan yöntemleri içerisinde çok daha kuvvetlidir. Ozon organizmaların hücre duvarlarını parçalayarak bilinen bütün virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşitleri için yok edici etkiye sahiptir

TKZ-M SERİSİ 

TKZ- M SERİSİ ozon jeneratörleri yüksek kapasiteli uygulama gerektiren noktalarda tercih edilmektedir. Cihazın tamımı CrNi malzemeden imal edilip plate type (plaka tip) teknolojisinde ozon üretimini  gerçekleştirmektedir. Cihazın dahili yada harici oksijen beslemeli modeller mevcuttur. Dahili oksijen beslemeli  modellerde sistem kendi  içerisinde oksijen jeneratörü ile oksijen üretimini sağlamaktadır. Sistem içerisine giren tüm hava özel kurutucu sistemlerle kurtulmaktadır.

Cihaz 128*240 boyutunda LCD ekran ve membran switch özellikte tuş takımları ile tüm  kontrol ler elektronik sağlanmaktadır.  
Cihazın yetkili kişilerin kullanması amacıyla kullanıcı ve servis şifreleri ile korunmaktadır.

Sistemde kabin içi ısıyı, şebeke voltajını, ünitelerin çalışma durumunu, elektriksel denetimini, pnomatik, elektriksel ve mekanik  arıza durumunu, opsiyonel  olarak hava ya da sıvı içerisinde bakiye ozonu parts  per  million (P.P.M.)  biriminden görmek mümkündür. 

Cihazın ünitelerini 25gr/hr ve katları olarak ayrı ayrı ya da bütün olarak çalıştırmak, arıza sinyallerini uzak noktaya bildirimini ayrıca uzak noktadan cihazın çalıştırılmasını/durmasını sağlamak mümkündür. 

Sistem plate Type (plaka tip) olması nedeniyle ozon reaktör bölümü 5yıl/15.000 saat garanti kapsamındadır.

 

Ozon gazı oksidasyonu çok yüksek ve bilinen en kuvvetli dezenfektan olması ve diğer dezenfeksiyon yöntemlerine göre insan vücuduna zararlı hiçbir kalıntı bırakmaması sebebiyle son yıllarda çok yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Ozon gazı diğer dezenfektan yöntemleri içerisinde çok daha kuvvetlidir. Ozon organizmaların hücre duvarlarını parçalayarak bilinen bütün virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşitleri için yok edici etkiye sahiptir

TKZ-W SERİSİ

TKZ-W Serisi su ile ozon gazının yüksek oranda karışım isteyen içme suyu tesislerinde, arıtma tesislerinde, tarım sulamasında, gıda tesislerinde v.b. gibi yerlerde kullanılmak üzere dizayn  edilmiştir. Reaksiyon tankı  içerisinde su ile ozon gazını karıştırmak için özel diffüzörler mevcuttur.

Reaksiyon tankı, ozon jeneratörü, ölçüm cihazı, venturi, yüksek basınç pompası, su içerisinde çözülmemiş ozon gazını atmosfere vermek için degazör set ile birlikte, cihazın tamamı 316 LL kalite paslanmaz malzemeden imal edilip plate type (plaka tip) teknolojisinde  ozon üretimini  sağlamaktadır. 

Sistem 128*240 boyutunda LCD ekran ve membran switch özellikte tuş takımları ile tüm kontroller elektronik olarak sağlanmaktadır. 
Cihaz yetkili kişilerin kullanması amacıyla, kullanıcı ve servis şifreleri ile korunmaktadır.

Sistem kabin içi sıvıyı, şebeke voltajını, ünitelerin çalışma durumunu, elektriksel denetimini, pnomatik, elektriksel ve mekanik arıza durumunu, sıvı içerisinde bakiye ozonu parts per million (P.P.M.) biriminden görmek mümkündür.

Sistem plate Type (plaka tip) olması nedeniyle ozon reaktör bölümü 5yıl/15.000 saat garanti kapsamındadır.

  • Mutfak içi ozon dozaj uygulaması içindir. 
  • Havaya veya suya uygulanabilir.

Enerji Tüketimi : 15

Ağırlık : 0,9

Ölçüler : 260 x 160 x 70

 

İşlem görmemiş tüm sularda, çözülmüş mineral tuzları bulunur. Bu tuzlar su içerisinde, pozitif yüklü katyonlara ve negatif yüklü anyonlara ayrılırlar. Deiyonizasyon Sistemi sayesinde bu iyonların miktarı çok düşük seviyelere indirilerek saflaştırma işlemi yapılır.

DEİYONİZASYON SİSTEMLERİ

İşlem görmemiş tüm sularda, çözülmüş mineral tuzları bulunur. Bu tuzlar su içerisinde, pozitif yüklü katyonlara ve negatif yüklü anyonlara ayrılırlar. Deiyonizasyon Sistemi sayesinde bu iyonların miktarı çok düşük seviyelere indirilerek saflaştırma işlemi yapılır.

Deiyonizasyon Sistemi, su içerisindeki minerallerin yani katyon ve anyon iyonlarının giderilmesi işlemidir. Bu işlem proseste yer alan ve içerisinde reçine dolgusu bulunan iyon değiştiriciler vasıtasıyla yapılır. Katyon iyonlarının giderildiği üniteye Katyon Değiştirici, anyon iyonlarının giderildiği üniteye de Anyon Değiştirici denir. Her iki cins reçineyi bir arada bulunduran, yani hem anyonik hem de katyonik iyonların giderildiği üniteye Karışık Yatak İyon Değiştirici (Mixed Bed) denir. İyon değiştiricilerden geçen ham su, katyonik yüklerini (Ca, Mg, Na) katyon değiştirici reçinelere bağlı H+ iyonu ile, Anyonik yüklerini (Cl, So4, HCO3, SiO2) ise  Anyon değiştirici reçinelere bağlı OH- iyonu ile değiştirirler. İyon değişimi sonucunda suya verilen OH- ve H+ iyonları kendi aralarında birleşerek su molekülünü oluştururlar. Sistem çıkışında pozitif ve negatif yüklü iyonlarından arındırılan su yüksek oranda saflaştırılmış olur. Su içinde bulunan iyon yüklerini alan reçineler, bir süre sonra doygunluk noktasına ulaşırlar yani istenilen kalitede su üretememeye başlarlar. Tükenen reçinelerin yeniden tazelenmesi (tuttukları iyonlardan temizlenmesi) rejenerasyon işlemi ile gerçekleşir.  Rejenerasyon sırasında anyonik reçine kostik ile katyonik reçine ise asit ile kendini yeniler.

HYUNDAİ Deiyonizasyon Sistemlerinde çıkış suyu kalitesi; tank sayısı, ham su kalitesi, iyon değiştirme tipi ve miktarı gibi birçok çeşitli faktörlere bağlıdır.

Günümüzde hızla gelişen arıtma sektöründe yenilenen flitrasyon sistemleriyle artık deniz suyunu arıtmakta mümkün. Yalnız Deniz Suyu Arıtma Sistemi tamamen farklı bir su türüdür. Suyun aşırı tuzlu olması ve iletkenliğin yüksek olması sebebiyle bu suyun arıtılıp kullanılması da bir o kadar güçtür. Biz BORA ENDÜSTİRİYEL olarak laboratuvarlarımızda uzun çalışmalar sonucunda doğru filitrasyon sistemi ve kimyasal maddelerle bu suyu kullanım ve içme suyuna çevirebiliyoruz. Sahil bölgelerinde gemilerde yatlarda ve denize yakın olan tuzluluk oranı yüksek kesimlerde ki Su Arıtma problemini giderebiliyoruz. Bu Arıtma Sistemi tamamen farklı bir teknoloji olup tecrübe ve deneyim ister. Biz BORA ENDÜSTRİYEL olarak güçlü ve deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

hyundai su arıtma,hyundai arıtma,hyundai yumuşatma,hyundai filtre,hyundai su arıtma filtresi,hyundai sediment,hyundai membran,hyundai deniz suyu arıtman