Karabük Hyundai Su Arıtma Cihazı

Hyundai markalı su arıtma cihazları ile siz değerli müşterilerimize Su Arıtma konusunda çözümler sunmaktayız.

Karabük hyundai Su Arıtma servisi olarak endüstriyel su arıtıcı ve ev tipi su arıtıcı cihazların satış, teknik servis, filtre değişimi ve bakım hizmetlerini sunuyoruz.

Teknik servis hizmeti almak yada yeni ürünlerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

444 78 41

HİZMET SAĞLADIĞIMIZ BAŞLICA HİZMETLER

Karabük Su arıtma Sistemleri İçme ve kullanma amaçlı su arıtımı: Konutlar, Apartmanlar, Oteller, Hastaneler, Villalar, Turistik Tesisler, Laboratuarlar, Okullar, Spor Tesisleri, Diyaliz Merkezleri Toplu Konutlar, Çiftlikler, Oto Yikama, Siteler, Çamasirhaneler, Köy, Belde, Belediye ve Kentsel aritim ve daha fazlasi...

Arıtma Cihazı Satışı Firmamız Hyundai Su Arıtma cihazlarının satışı konusunda hizmet vermektedir.

Kurulum ve montaj Hizmetleri Karabük Hyundai Su Arıtma cihazları satış ve teknik destek birimi olarak bizden satın alın yada almayın tüm ürünlerin

kurulum ve montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Teknik Servis Tamir Firmamız tüm Hyundai Su Arıtma Cihazlarının ev tipi su arıtıcılarınız için teknik servis ve yedek parça hizmeti sunmaktadır.

Filtre Değişim Hizmetleri Tüm Hyundai Su Arıtma cihazlarınıneskiyen yada tıkanan filtrelerini yeni teknolojiye uyumlu kaliteli filtrelerle değiştiriyoruz.

 

Karabük Hyundai Su Arıtma Cihazı

 

Hyundai Su Arıtma Cihazı Özellikleri:

1. Beş aşamali pompalı 2. Günde 240 litre Su Aritma kapasitesine sahip 3. Tank kapasitesi 8-12 litre (3,2 Galon) metal tank 4. Çalışma Basıncı 4-7 bar 5. Adaptör voltajı giriş 110-220V çıkış 24V 1,2 Amp (Opsiyonel) 6. Selonoid Vana 7. Auto-flush Cıhazı (membran ömrünü uzatmak için) 8. Sistem bağlantısı için 1/4" hortum 6 metre 9. Çift contajı ? (Double o-ring) Elle sıkıldığında dahi sızıntı yapmaz. 10. NSF Onayli musluk

Karabük Hyundai Su Aritma cihazının özellikleri. Bazi damacana sularin üretildigi elverissiz kosullar, kaliteli sularin fiyatlarinin yüksekligi, sebeke suyunun çogu yerde lezzetsiz ve kokulu olusu nedeniyle ?içme suyu arıtma? cihazları tercih sebebi olmaktadir. Bu arıtma cihazları sayesinde suyu sadece içerken degil, çay, kahve gibi çesitli içeceklerde, çesitli sulu yemeklerde ve sebze-meyve yikarken de ekonomik olarak kullanabilirsiniz. Membran teknolojisi ile gerçekten en üst düzeyde arıtım saglayan bu cihazlarla kendi suyunuzu kendiniz rahatlikla üretebilirsiniz.

 

Su Arıtma Cihazının Faydası:

 

1. Damacana sularin veya pompalarinin tasidigi riskleri minimize eder. 2. Su Maliyetleri asagi çeker. 3. Daha saglikli bir alkali içme suyu saglar. 4. Agiz tadina uygun bir içimi garantiler.