Eskişehir Su Arıtma Cihaz Filtreleri

Su arıtma cihazında kullanılan filtreler doğal kaynak suyu tadında içme suyuna ulaşmanızı sağlamaktadır.

Su Arıtma Cihazı Filtreleri

Sediment Filtre
Sediment Filtre suda bulunan toz, kum, kir, pas vb. materyallerin arındırılmasını sağlar. 1-10 micron büyüklüğündeki bulanıklığa neden olan partikülleri sudan uzaklaştırır. Doğal pamuktan Üretilmiştir.

Ön Karbon Filtre
Ön Karbon Filtre suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazla, atıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Ön karbon filtre yüksek performanslı karbondan oluşmaktadır ve klor, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları gibi tat ve koku değişimi sağlayan kimyasalların sudan uzaklaşmasını sağlar.

Son Karbon Filtre
Son Karbon Filtre sudaki istenmeyen koku ve gazların tekrar temizlendiği son karbon filtredir. Yüksek performanslı karbon sayesinde filtrasyon sonrasını koku tat bozukluklarının ortadan kaldırılmasını sağlar.

Membran Filtre
Membran filtre cihazınızda standart olarak 285lt/gün (75 gpd) arıtma kapasitesine sahip in-line membran kullanılmaktadır. Sudaki ağır metaller, virüsler, bakteriler ve organik kimyasallar ile insan saçının milyonda biri büyüklüğündeki partikülller ayrıştırılarak artık suyla dışarı atılır.

TCR Filtre
Tcr filtre Hindistan cevizi kabuğunun 1500 santigrat derecede fırınlanmasıyla elde edilen coconattan yapılmış olup suyun içime hazır hale gelmesini sağlayan doğal bir tatlandırıcıdır. Özellikle tankta bekleyen suyun tadının dengelenmesini ve istenmeyen kokuların önlenmesini sağlar.

HYUNDAI Sediment Filtre
HYUNDAI Pre Carbon Filtre
HYUNDAI Post Carbon Filtre
HYUNDAI 75 GPD Membran Filtre
HYUNDAI TCR Filtre
HYUNDI Alcali Filtre
HYUNDAI Biocera Filtre

Eskişehir Su Arıtma Cihazı Filtreleri Değişim, Arıtma Filtre Bakımı, Artıma Cihazı Teknik Destek ve satış hizmeti sunmaktayız.

Eskişehir su arıtma filtresi, su arıtma cihazı, artıma cihazı, arıtma filtresi, filtre, sediment filtre, karbon filtre, membran filtre, membran, tcr filtre, su arıtma cihaz filtresi