7/24 Müşteri Hizmetleri 444 78 41

Yardım

hyundai su arıtma cihazları
Filtreleri FDA Onaylıdır

Kullanmış olduğu ters osmoz teknolojisi sayesinde şehir şebeke sulalarını içilebilir seviyede sağlıklı suya çevirebilir.

Tasarruf

Ekonomiktir ve sağlıklı ve lezzetli suyu kendiniz üreterek damacana maliyetlerine son verir. 

2 Yıl Genişletilmiş Garanti

Yaygın servis ve bayi ağı sayesinde bir arıza durumunda ücretsiz olarak garanti kapsamında hizmet verir, Cihazın tüm bileşenleri temini hemen sağlanabilir.

Güvenilir Servis Hizmeti

Uzman teknik servis ekibimiz sorunlarınıza mazeretsiz çözüm için hazır bulunmakta.

Ters Osmoz Sistemi

Kullanmış olduğu ters osmoz teknolojisi sayesinde şehir şebeke sulalarını içilebilir seviyede sağlıklı suya çevirebilir.

Ürünlerinizin Meşei Nedir?

Ürünlerimizin tamamı Güney Kore menşeilidir.

Filte Değişim Ücreti Ne Kadar?

12 ayda bir değişen ön filtrele.

2 yılda bir değişen ana membran filtre fiyatları için lütfen bizi arayın.

444 78 41

Filtre Değişimlerini Nasıl Yapıyorsunuz?

Filtre değişim zamanları geldiğinde müşteri temsilcilerimiz sizi arıyor ve bir randevu oluşturarak saha ekibizimi adresinize yönlendiriyor.

Su Arıtma Cihazı Filtreleri Ne Sıklıkta Değişiyor?

Su arıtma cihazı filtreleri periyodik olarak 12 ayda bir değişmektedir. Ana membran filtrenin değişim periyodu ise 2 yıldır.

Ürünlerin Garanti Süresi Nekadardır?

Tüm ürünlerimiz 2 yıl boyunca full garanti kapsamındadır. Bu süre içerisinde bir arıza olması durumunda birebir değişim yapılmaktadır. 5 yıl ise teknik servis garantisi vermekteyiz.

Fiyatlara Montaj Dahilmidir?

Sitemizde gözüken fiyatlara kurulum ve KDV dahildir. Gösterilen fiyatlar dışında herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Ürün Teslimat Süresi
Yapmış olduğunuz alışverişlerde ürünlerinizin teslimatı belirtmiş olduğunuz teslimat adresine cihaz kurulum ve montajı ücretsiz olarak Hyundai Water Purıfıer tarafından yapılmaktadır.
-İstihbarat sürecine göre teslimat süreniz 48 SAAT içerisindedir 
-Teslimat süresi 1 ile 2 gün arasında değişiklik göstermektedir.
-Teslimat süreniz almış olduğunuz ürüne göre de değişiklik göstermektedir.
( Özel sipariş ürünleri endüstriyel ekipmanlar vb. ürünler teslimatınızın süresini değiştirmektedir. )

Ürünleriniz garantili mi?

Hyundai Water Purifier ürünleri belirtilen bakım periyotları takip edildiği sürece uzun süre dayanıklılığını korumaktadır.

Su Arıtma Sağlıklı mıdır?

Kaliteli filtre sistemlerinden geçirilmiş olan sular elbette sağlıklıdır. Ancak, dikkat edilmeden hatalı seçilmiş olan arıtma cihazlarından temin edilen sular zararlı olabilir ve hatta çok ciddi hastalıklara sebep olabilir.Genelde cihaz kalitesizliğinden kaynaklanan problemler birincil problemlerdir. Hyundai ailesi olarak  .İnsanların günlük mineral ihtiyacının yüzde 10'unu içme suyundan karşıladığı için hayatımızda ki önemi büyüktür. Hyundai Su Arıtma cihazlarının 7.0 ila 8.0 aralığındaki ph dengesi labaratuvar analizlerimizle  sabiptir.

Arıtma Cihazı Minarelleride Arıtır mı?

Hyundai olarak  'Su hayattır' diyoruz her fırsatta 

İl Sağlık Müdürlükleri, her yıl illeri ile ilgili yayınladıkları detaylı raporlarda kendi illerinde yapılan bölgesel su analizlerini yayınlarlar. Su dağıtımı ile yetkili bölgesel kurumlar, suların sağlık açısından tehdit olmayacak şekilde sisteme verildiğinden emin olacak şekilde analizlerini yapar ve dağıtıma verirler.

Ancak ülkemizde en fazla nüfusa sahip olan İstanbul'da geçtiğimiz yıllara ait raporlara bakıldığında elde edilen örneklerin analizlerine göre çeşme sularının yüzde 5-10'u içilemez durumda. Yani 10 kişiden neredeyse birinin içtiği suyun, virüs ve bakteri içerme ihtimali var. Suyun temiz kabul edilen yüzde 90'ında ise asla olmaması gereken nitrit, nitrat, kadmiyum, bromat, arsenik, asbest, cıva, kurşun, toluen vb. öldürücü maddelerdir.

1. Aşama (ön tortu filtrasyonu); Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu,kum,çamur v.s) askıdaki katı maddeleri tutar 

2. Aşama (Post karbon filtrasyonu);suda bulunan (klor,renk,tat ve koku veren eriyik gazlar ,artıklar ve organik maddelerin arıtımını sağlar

3.Aşama (Pre Karbon Filtrasyonu) organik maddeleri filtreleyerek suyu kimyasal maddelerden arandırır

4.Aşama (Membran Filtre)suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır:arsenik,kurşun,bakır,baryum,krom,cıva,sodyum,kadmiyum,florür,nitrit,selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar 

5.Aşama (Coconat Post Karbon Organik tatlandırıcı filtre) ;suyun içimi hoş bir hale gelir suyun tadı kaynak suyundan farksız bir hale gelir içerik olarak hindistan cevizi kabuğunun 1.500 santigrat derecede fırınlanmış halinden elde edilir

Neden Hyundai Su Arıtma ?

Hyundai su arıtma cihazları dünya genelinde içme suyunuzu filtreleme sistemleri ile çözümleyen ve geniş servis ağına sahip bir kurumdur. Hyundai bölgesel özel ARGE çalışmaları ile su spektlerine uygun filtreleme sistemleri uygulamaktadır.

Su filtrelerini tercih ederken uluslararası NSF standartlarına tabi olduğuna emin olmanız gerekir. Ulusal Sanitasyon Vakfı tarafından verilen sertifikalar doğrultusunda elde edeceğiniz suyun hangi standartlara göre filtre edildiği ve temizlendiği belgelenmelidir. Özellikle ters ozmos ünitelerini alırken NSF/ANSI 58 sertifikasyonunu sorgulamanız önerilmektedir.Hyundai güvencesi ve kalitesi altında bu koşullara rahatlıkla ulaşabilirsiniz 

Sürdürülebilirlik ve yenilik Hyundai Arıtma Teknolojileri kültürünü belirleyen anahtar kelimeler olmuştur. Üretim ve uygulama düzeyine yenilikçi bir anlayışla yaklaşan Hyundai Arıtma Teknolojileri pazardaki lider konumunu sürdürmektedir. Bu anlayış, üretimde kullanılan malzemeler ve bileşenlerin seçiminden nihai ürün verimine kadar tüm süreci kapsar.

 

Kolay Kurulum

Kurulum yapılan yerlerde herhangi bir değişiklik gerçekleştirmeksizin uzman ekiplerimiz montajı gerçekleştirmektedir.

Hyundai Su Arıtma Sistemleri
Bayimiz Olmak İçin

Türkiye genelinde bayilikler hakkında bilgi almak için bizi arayın.
444 78 41

Hyundai Su Arıtma Sistemleri
Teknik Destek

Teknik Ekibimize ulaşmanın en kolay yolu;
444 78 41

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır